Hasan Kalyoncu Üniversitesi ELSEVIER  Akademik Veritabanları Eğitimi

 

Değerli Araştırmacılarımız;

 
HKÜ Kütüphane bilgi hizmetlerikullanıcı eğitimleri   kapsamında akademik araştırmalarınızda sizlere yardımcı olmak, çalışmalarınıza katkı sağlamak amacıyla "Bilgi Okuryazarlığı", "Akademik Bilgiye Erişim", "Veritabanları Eğitimi" vb. başlıklar altında eğitimler organize etmekteyiz. Eğitimlere dünyanın önde gelen yayınevleri (örn.Elsevier ) eğitimcileri, veritabanı uzmanları katılmakta ve eğitimlerde kendi yayınevlerine ait e-bilgi kaynakları hakkında güncel gelişmeler anlatmaktadır. 
Bu kapsamda Elsevier firmasına ait SCOPUS ve  SCIENCEDIRECT veritabanları eğitimi düzenlenecektir. Eğitimde,  kaliteli ve hakemli bilimsel bilgiye  en hızlı ve en etkin yoldan  nasıl erişileceği, MENDELEY ile akademik araştırmanıza nasıl hız kazandıracağınızı  öğrenecek, araştırma hayatınızı kolaylaştıracak ve sizi zaman kaybından kurtaracak bir çok özellikle tanışacaksınız.  
Eğitim organizasyonunun sağlıklı yürümesi için eğitime katılmak isteyenlerin "Hasan Kalyoncu Üniversitesi ELSEVIER  Akademik Veritabanları Eğitimi" katılım formunu en geç 20.12.2015 tarihine kadar doldurmanız önem arz etmektedir. Bu ve buna benzer eğitimleri #HKÜtüphaneAkademi etiketi altında kütüphanemizin sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.
Bilgilerinize,