JURiX Hukuk Veritabanı Deneme Erişimi [05.05.2017]

05 May

2017

JURiX Hukuk Veritabanı Deneme Erişimi [05.05.2017]

JURiX Hukuk Veritabanı Deneme Erişimi

JURiX Hukuk Veritabanı üniversitemiz IP’leri üzerinden 03.06.2017 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır. 

JURiX Doğrudan Erişim Lİnki için TIKLAYINIZ

 Jurix Dergileri Listesi için TIKLAYINIZ

JURiX Tanıtım Broşürü için TIKLAYINIZ 

Jurix Hakkında;

 Jurix Türkiye’de tüm hukuk dergilerinde yayınlanmış makaleleri size sunmayı hedefleyen bir veritabanıdır. Ülkemizde halen düzenli olarak yayınlanan dergilerin önemli bir kısmı Jurix içerisinde indekslenmekte ve sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

 Dergilerin yanı sıra armağanlar, sempozyumlar ve konferanslar gibi ülkemizin gizli kalmış hukuk kaynakları da veritabanımıza eklenmektedir.

 Jurix sayesinde onlarca dergi, yüzlerce sayı ve binlerce makaleyi basılı ortamda araştırmakla vakit kaybetmeyecek bir kaç saniyede aradığınız bilgiye ulaşacaksınız. Böylece önünüzdeki davalarda, konusunda uzman binlerce yazarın size sunacağı çözümlerden faydalanma imkanı bulacaksınız.

 Jurix ülkemizde bir ilke imza atarak, dergilerle başladığı bu dijitalleştirme projesine çok sayıda hukuk kaynağını ekleyerek hukuk yayıncılığını farklı bir mecraya taşımayı amaçlamaktadır. Tüm hukuk kaynaklarına okuyucularımızın istediği yerden, istediği zamanda, istediği cihazla ulaşabilmesi için bu ilk adımdır.

 Ayrıca Jurix’e abone olarak, sadece tek bir dergi için ödeyeceğiniz basılı dergi abonelik fiyatına veritabanındaki tüm dergilere ve ilk günden bugüne kadarki tüm arşivlerine sınırsız olarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Dijitalleşme size sadece kolaylık değil, uygun fiyatlara kaynaklara ulaşabilme imkânı da sunacaktır.

 Teknolojinin avantajlarını mesleğinizde kullanmanız dileğiyle.

 

 

 

Haber Aboneliği

Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km Gaziantep

Mütercim Asım Kütüphanesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

0(342) 211 8080