Lexpera Hukuk Veritabanı Deneme Erişimi (19.09.2017)

19 Eyl

2017

Lexpera Hukuk Veritabanı Deneme Erişimi (19.09.2017)

 

 Lexpera Hukuk Veritabanı Deneme Erişimi (19.09.2017)

Lexpera hukuk veritabanı yıl sonuna kadar deneme erişimine açılmıştır. 

Erişim Linkihttp://lib.lexpera.com.tr

Lexpera Hakkında

On İki Levha Yayıncılık A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bu yana hukuk eserleri yayıncılığı alanında ilkeli ve hukuk dünyasının hak ettiği kalitede bir hizmet anlayışıyla okuyucularımıza ulaşmaktayız.

İlk projemiz olan “HukukMarket.com” girişimi, bugün, tüm hukuk kitaplarını ülkemizin dört bir yanına en hızlı ulaştıran, başarılı stok yönetimiyle okuyucuyu hiç bekletmeyen online bir platform olarak yüksek tanınmışlık düzeyine ulaşmıştır. Bu deneyimin ardından, yayıncılık alanında faaliyetlerine başlayan şirketimiz; eser meydana getirmenin zorluğu ve fikir ürünlerinin değerinin bilincinde olarak ve farkındalık yaratarak, hem okuyucuları hem de yazarları tarafından takdire layık görülmüştür. Yayınevimiz, bu anlayışla çok sayıda hukuki eseri literatüre kazandırmış ve kazandırmaya devam etmektedir.

2013 yılında, “Royalton Capital Investors II LP” sermaye fonu iştiraklerinden, Amsterdam merkezli, hukuk yayıncılığının saygın firmalarından olan “IUS Legal and Business Solutions B.V” ile gerçekleştirdiğimiz ortaklık neticesinde, hizmetlerimize bir yenisini daha ekleyerek hukuk kaynaklarını internet üzerinden hukukçuların hizmetine sunmuş bulunmaktayız. 40’ı Türkiye’de olmak üzere 100’ü aşkın iş arkadaşımız ile hukukçuların işlerini kolaylaştırmak için çalışmaktayız. İş ortaklarımızın geliştirdiği ileri teknoloji ve hukuk kaynakları konusunda sahip olduğumuz yetkinliğin yarattığı güç ile hukukçuların ihtiyaçlarını kavrayan ve bu ihtiyaçları çağdaş çözümlerle karşılayan, başarısı kanıtlanmış Hukuk Bilgi Sistemi “LEXPERA” ile oyunun kurallarını değiştirmek ve hukukçunun en büyük yardımcısı olmak üzere buradayız.

Haber Aboneliği

Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km Gaziantep

Mütercim Asım Kütüphanesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

0(342) 211 8080